Οδηγός Ζωντανών Αθλητικών Μεταδόσεων 17/9-23/9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΝΑΛΙ
17/9/21 18:00 ΕΛΛΑΔΑ – ΓΑΛΛΙΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ NOVASPORTS PRIME
17/9/21 19:00 ΠΑΕΕΚ – ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CYTAVISION SPORTS 1 HD
17/9/21 19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CYTAVISION SPORTS 2 HD
17/9/21 19:00 ΚΟΜΟ – ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ NOVASPORTS 4 HD
17/9/21 19:00 ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ SUPER LEAGUE GREECE PRIMETEL 2
17/9/21 19:30 ΣΑΛΚΕ – ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ NOVASPORTS 2 HD
17/9/21 21:15 SASSUOLO – TORINO ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 4 HD
17/9/21 21:30 ΧΕΡΤΑ – ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 3 HD
17/9/21 22:00 NEWCASTLE – LEEDS PREMIER LEAGUE CYTAVISION SPORTS 3 HD
17/9/21 22:00 CELTA – CADIZ LA LIGA PRIMETEL 2
17/9/21 22:00 ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡ-ΜΕΤΣ ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 2 HD
17/9/21 22:00 ALCORCON – ALMERIA LA LIGA SMARTBANK PRIMETEL 3
18/9/21 13:00 ΠΕΖΑΡΟ – ΒΕΝΕΤΣΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΙΤΑΛΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ NOVASPORTS 5 HD
18/9/21 13:30 ΤΖΕΡΣΕΪ – ΑΓΓΛΙΑ SUPER LEAGUE TRIATHLON CHAMPIONSHIP SERIES NOVASPORTS 3 HD
18/9/21 14:30 WOLVES – BRENTFORD PREMIER LEAGUE CYTAVISION SPORTS 3 HD
18/9/21 14:30 ΧΑΛ – ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ EFL CHAMPIONSHIP NOVASPORTS 4 HD
18/9/21 15:00 RAYO – GETAFE LA LIGA PRIMETEL 2
18/9/21 15:30 GENOA – FIORENTINA ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 4 HD
18/9/21 16:00 ΜΠΡΙΝΤΙΖΙ – ΣΑΣΑΡΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΙΤΑΛΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ NOVASPORTS 5 HD
18/9/21 16:30 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ Κ-19 CABLENETSPORTS 3 HD
18/9/21 16:30 MANCHESTER CITY – SOUTHAMPTON PREMIER LEAGUE CYTAVISION SPORTS 5 HD
18/9/21 16:30 BURNLEY – ARSENAL PREMIER LEAGUE CYTAVISION SPORTS 7 HD
18/9/21 16:30 ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ – ΜΠΟΧΟΥΜ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 3 HD
18/9/21 16:30 ΜΑΙΝΤΣ – ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 4 HD
18/9/21 17:00 MATCHDAY ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ CABLENETSPORTS 1 HD
18/9/21 17:00 LIVERPOOL – CRYSTAL PALACE PREMIER LEAGUE CYTAVISION SPORTS 3 HD
18/9/21 17:15 ATLETICO – ATHLETIC LA LIGA PRIMETEL 2
18/9/21 18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΕΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CABLENETSPORTS 1 HD
18/9/21 18:00 ΛΑΝΣ – ΛΙΛ ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 2 HD
18/9/21 19:00 INTER – BOLOGNA ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 4 HD
18/9/21 19:00 ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ – ΤΡΕΒΙΖΟ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΙΤΑΛΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ NOVASPORTS 5 HD
18/9/21 19:30 ELCHE – LEVANTE LA LIGA PRIMETEL 2
18/9/21 19:30 ASTON VILLA – EVERTON PREMIER LEAGUE CYTAVISION SPORTS 3 HD
18/9/21 19:30 ΚΟΛΩΝΙΑ – ΛΕΙΨΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 3 HD
18/9/21 20:00 MATCHDAY ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ CABLENETSPORTS 1 HD
18/9/21 20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CYTAVISION SPORTS 1 HD
18/9/21 20:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS PRIME
18/9/21 21:30 GIRONA – VALLADOLID LA LIGA SMARTBANK PRIMETEL 3
18/9/21 21:30 ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ – ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ NOVASPORTS 3 HD
18/9/21 21:45 CHARLEROI – CLUB BRUGGE JUPILER PRO LEAGUE (BELGIAN) CABLENETSPORTS 2 HD
18/9/21 21:45 SALERNITANA – ATALANTA ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 4 HD
18/9/21 22:00 ALAVES – OSASUNA LA LIGA PRIMETEL 2
18/9/21 22:00 ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ-ΝΤΕΡΤΟΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΙΤΑΛΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ NOVASPORTS 5 HD
19/9/21 00:00 RACING CLUB – TALLERES CORDOBA ARGENTINE PRIMERA DIVISION CABLENETSPORTS 2 HD
19/9/21 02:15 ATLETICO TUCUMAN – BOCA JUNIORS ARGENTINE PRIMERA DIVISION CABLENETSPORTS 2 HD
19/9/21 13:30 EMPOLI – SAMPDORIA ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 3 HD
19/9/21 14:00 ΝΙΣ – ΜΟΝΑΚΟ ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS PRIME
19/9/21 14:30 STVV – GENK JUPILER PRO LEAGUE (BELGIAN) CABLENETSPORTS 2 HD
19/9/21 15:00 MALLORCA – VILLARREAL LA LIGA PRIMETEL 2
19/9/21 16:00 WEST HAM UTD – MANCHESTER UTD PREMIER LEAGUE CYTAVISION SPORTS 3 HD
19/9/21 16:00 62Η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ CYTAVISION SPORTS 7 HD
19/9/21 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΒΟΛΟΣ SUPER LEAGUE GREECE PRIMETEL 3
19/9/21 16:30 ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ – ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 3 HD
19/9/21 17:00 INTERNACIONAL – FORTALEZA CAMPEONATO BRASILEIRO SERIE A CABLENETSPORTS 2 HD
19/9/21 17:15 REAL SOCIEDAD – SEVILLA LA LIGA PRIMETEL 2
19/9/21 18:00 ΜΑΡΣΕΙΓ – ΡΕΝ ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 4 HD
19/9/21 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 2 HD
19/9/21 18:15 ΟΦΗ – ΑΕΚ SUPER LEAGUE GREECE PRIMETEL 3
19/9/21 18:30 TOTTENHAM – CHELSEA PREMIER LEAGUE CYTAVISION SPORTS 3 HD
19/9/21 18:30 VERONA – ROMA ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 4 HD
19/9/21 18:30 SOCHI – DYNAMO RUSSIAN PREMIER LEAGUE CYTAVISION SPORTS 6 HD
19/9/21 18:30 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ – ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 3 HD
19/9/21 19:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ 29Η ΜΑΪΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CABLENETSPORTS 1 HD
19/9/21 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CYTAVISION SPORTS 1HD
19/9/21 19:15 EIBAR – SPORTING LA LIGA SMARTBANK PRIMETEL 1
19/9/21 19:30 STANDARD LIEGE – ANDERLECHT JUPILER PRO LEAGUE (BELGIAN) CABLENETSPORTS 2 HD
19/9/21 19:30 BETIS – ESPANYOL LA LIGA PRIMETEL 2
19/9/21 20:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS PRIME
19/9/21 20:30 ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 3 HD
19/9/21 20:30 ΛΑΜΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SUPER LEAGUE GREECE PRIMETEL 3
19/9/21 21:30 ΠΑΡΜΑ – ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ NOVASPORTS 5 HD
19/9/21 21:45 JUVENTUS – MILAN ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 4 HD
19/9/21 21:45 ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ – ΛΙΟΝ ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 2 HD
19/9/21 22:00 SAO PAULO – ATLETICO GOIANIENSE CAMPEONATO BRASILEIRO SERIE A CABLENETSPORTS 2 HD
19/9/21 22:00 VALENCIA – REAL MADRID LA LIGA PRIMETEL 2
20/9/21 00:15 CORINTHIANS – AMERICA-MG CAMPEONATO BRASILEIRO SERIE A CABLENETSPORTS 2 HD
20/9/21 02:15 RIVER PLATE – ARSENAL SARANDI ARGENTINE PRIMERA DIVISION CABLENETSPORTS 2 HD
20/9/21 19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΔΟΞΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PRIMETEL 1
20/9/21 19:30 CSKA – SPARTAK RUSSIAN PREMIER LEAGUE CYTAVISION SPORTS 3 HD
20/9/21 20:00 MATCHDAY ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ CABLENETSPORTS 1 HD
20/9/21 20:00 ESPN DOCUMENTARIES: WHAT CARTER LOST ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ CABLENETSPORTS 3 HD
20/9/21 21:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΆΧΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CABLENETSPORTS 1 HD
20/9/21 21:30 ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ – ΜΠΡΕΣΙΑ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ NOVASPORTS 4 HD
20/9/21 21:45 LANUS – NEWELLS ARGENTINE PRIMERA DIVISION CABLENETSPORTS 2 HD
20/9/21 21:45 UDINESE – NAPOLI ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 3 HD
20/9/21 22:00 BARCELONA – GRANADA LA LIGA PRIMETEL 2
20/9/21 22:00 BURGOS – LAS PALMAS LA LIGA SMARTBANK PRIMETEL 3
20/9/21 23:00 MATCHDAY ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ CABLENETSPORTS 1 HD
21/9/21 19:30 BOLOGNA – GENOA ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 3 HD
21/9/21 20:00 ΕΛΛΑΔΑ – ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ NOVASPORTS PRIME
21/9/21 20:30 GETAFE – ATLETICO LA LIGA PRIMETEL 2
21/9/21 21:15 FIORENTINA – INTER ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 4 HD
21/9/21 21:15 MANCHESTER CITY – WYCOMBE EFL CARABAO CUP CYTAVISION SPORTS 5 HD
21/9/21 21:30 FULHAM – LEEDS EFL CARABAO CUP CYTAVISION SPORTS 6 HD
21/9/21 21:45 NORWICH – LIVERPOOL EFL CARABAO CUP CYTAVISION SPORTS 3 HD
21/9/21 21:45 ATALANTA – SASSUOLO ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 7 HD
21/9/21 23:00 ATHLETIC – RAYO LA LIGA PRIMETEL 2
21/9/21 23:00 LEVANTE – CELTA LA LIGA PRIMETEL 3
22/9/21 15:00 63Η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ CYTAVISION SPORTS 6 HD
22/9/21 18:00 MATCHDAY ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ CABLENETSPORTS 1 HD
22/9/21 18:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 2 HD
22/9/21 18:15 ΟΦΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ SUPER LEAGUE GREECE PRIMETEL 3
22/9/21 18:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ SUPER LEAGUE GREECE PRIMETEL 2
22/9/21 19:00 ΑΠΟΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΠΡΟΥ ΚΟΚΑ-ΚΟΛΑ CABLENETSPORTS 1 HD
22/9/21 19:00 SALERNITANA – VERONA ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 4 HD
22/9/21 19:30 SPEZIA – JUVENTUS ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 3 HD
22/9/21 20:00 ΜΟΝΑΚΟ – Σ.ΕΤΙΕΝ ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 3 HD
22/9/21 20:30 ΆΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS PRIME
22/9/21 20:30 AEK – ΛΑΜΙΑ SUPER LEAGUE GREECE PRIMETEL 3
22/9/21 20:30 SEVILLA – VALENCIA LA LIGA PRIMETEL 2
22/9/21 20:30 ESPANYOL – ALAVES LA LIGA PRIMETEL 1
22/9/21 21:00 MATCHDAY ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ CABLENETSPORTS 1 HD
22/9/21 21:15 CAGLIARI – EMPOLI ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 7 HD
22/9/21 21:30 WOLVES – TOTTENHAM EFL CARABAO CUP CYTAVISION SPORTS 6 HD
22/9/21 21:45 ANTWERP – GENK JUPILER PRO LEAGUE (BELGIAN) CABLENETSPORTS 2 HD
22/9/21 21:45 MANCHESTER UTD – WEST HAM UTD EFL CARABAO CUP CYTAVISION SPORTS 3 HD
22/9/21 21:45 MILAN – VENEZIA ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 4 HD
22/9/21 21:45 CHELSEA – ASTON VILLA EFL CARABAO CUP CYTAVISION SPORTS 5 HD
22/9/21 22:00 ΜΕΤΣ – ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ NOVASPORTS 3 HD
22/9/21 23:00 REAL MADRID – MALLORCA LA LIGA PRIMETEL 2
22/9/21 23:00 VILLARREAL – ELCHE LA LIGA PRIMETEL 3
23/9/21 18:15 ΙΩΝΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ SUPER LEAGUE GREECE PRIMETEL 2
23/9/21 19:00 ΑΠΟΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ SUPER CUP FUTSAL CYTAVISION SPORTS 2 HD
23/9/21 19:00 TORINO – LAZIO ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 4 HD
23/9/21 19:30 SAMPDORIA – NAPOLI ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 3 HD
23/9/21 20:30 GRANADA – REAL SOCIEDAD LA LIGA PRIMETEL 2
23/9/21 20:30 ΒΟΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ SUPER LEAGUE GREECE PRIMETEL 1
23/9/21 20:30 OSASUNA – BETIS LA LIGA PRIMETEL 3
23/9/21 21:30 ΧΩΡΙΣ VAR ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ CABLENETSPORTS 1 HD
23/9/21 21:45 ANDERLECHT – GENT JUPILER PRO LEAGUE (BELGIAN) CABLENETSPORTS 2 HD
23/9/21 21:45 ROMA – UDINESE ITALIAN SERIE A CYTAVISION SPORTS 3 HD
23/9/21 23:00 CADIZ –  BARCELONA LA LIGA PRIMETEL 2
Επιλέγουμε ηλεκτρονικό λογαριασμό για έναν πιο πράσινο πλανήτη
Μενού